O mnie

shapeimage_2Nazywam się Barbara Mazowiecka i pragnę zaprosić Państwa do Gabinetu Kosmetologii Laserowej i pielęgnacyjnej “Madame” w Świnoujściu.

Zamiłowanie do kosmetyki wykazywałam od dziecka, a edukację w tym kierunku rozpoczęłam zaraz po maturze, najpierw w 2-letnim studium kosmetycznym w Szczecinie. Uznając, że jest to zawód zbyt odpowiedzialny w dobie dzisiejszych osiągnięć naukowych, technologicznych oraz postępie medycznym, a kosmetologia to nie tylko dbałość o wygląd i relaks dla ducha, ale również dziedzina ściśle związana m.in. z biologią, chemią, anatomią czy immunologią, zdecydowałam o dalszym zgłębianiu wiedzy na studiach w Wyższej Szkole Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu.

Przez kolejne dwa lata zdobywałam doświadczenie na stanowisku kierownika bazy zabiegowej w jednym ze świnoujskich ośrodków sanatoryjnych. I tak, w styczniu 2011 zdecydowałam o otwarciu własnego gabinetu kosmetycznego, oferującego szeroki zakres usług, profesjonalizm i wysoki standard.

Gabinet powstał z myślą o wszystkich tych z Państwa, którzy oczekują fachowego i indywidualnego podejścia do klienta, usługi na wysokim poziomie oraz mile spędzonego czasu z dala od codziennych obowiązków. Ponadto gabinet dysponuje dużą elastycznością czasową tak, by umożliwić wizyty osobom pracującym w różnym systemie godzinowym.

CHCESZ COŚ ZMIENIĆ? ZACZNIJ OD SIEBIE. NIE ODKŁADAJ SIEBIE NA POTEM