Makijaż Permanentny – Long Time Liner Conture Make Up

Makijaż Permanentny - Long Time Liner

Jest to metoda makijażu permanentnego powstała w Niemczech, uznana obecnie za najbardziej bezpieczną i precyzyjną metodę pigmentacji na świecie.

W metodzie tej igłą nie dociera do skóry właściwej, eliminując ryzyko zbyt głębokiego, a tym samym trwałego i nierównego tatuażu. Barwnik wprowadzany jest tylko do trzeciej warstwy naskórka, dzięki czemu obrzęk towarzyszący po zabiegu jest niewielki, a efekt końcowy bardzo naturalny i subtelny. Pigment wprowadzany jest równomiernie i po 3-4 latach jaśnieje tak samo na całej powierzchni.

Barwniki

Produkowane są zgodnie z przepisami, jako produkty medyczne w sterylnych warunkach we własnym laboratorium firmy LONG TIME LINER w Monachium. Wszystkie pigmenty są całkowicie bezpieczne dla skóry, niealergiczne, nieorganiczne, mineralne, niezawierające metali ciężkich, o działaniu antyseptycznym. Spełniają wszelkie kryteria pigmentacji medycznej, mogąc tym samym posiadać zastosowanie w pigmentacji rekonwalescencyjnej, kamuflażowej i pigmentacji odnawialnej.

Certyfikaty

Marka LONG TIME LINER aktywnie rozwija się od 1992 r., zdobywając liczne nagrody i certyfikaty, m.in. Beauty Award za najbardziej innowacyjną firmę w 2000 r., czy dwukrotnie niemieckiego wydania Beauty Forum za najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego, w 2008 i 2009 r.

Urządzenie i barwniki LONG TIME LINER spełniają wszelkie normy międzynarodowe odnośnie urządzeń medycznych i zarządzania jakością. Dodatkowo szkolenia odbywają się według najwyższych standardów, otrzymując certyfikację EDUQUA – szwajcarskiej organizacji jakości i systemów zarządzania.

Poniżej zdjęcia z dwutygodniowego szkolenia w Centrum Szkoleniowym i Centrum Makijażu Permanentnego w Warszawie pod okiem Magdy Bogulak – prekursorki makijażu permanentnego LONG TIME LINER w Polsce, właścicielki Instytutu Zdrowia i Urody Medical Spa SHARLEY.